Warsztaty KSI

Czuwaj!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, które odbędą się w naszym hufcu. Obecność obowiązkowa dla drużynowych i przybocznych którzy spełniają wymogi uczestnictwa. Przyjdźcie, zobaczcie, skorzystajcie:) Naprawdę warto. Do zobaczenia na warsztatach.

Warsztaty dla przyszłych przewodników: link
Warsztaty dla przyszłych opiekunów prób przewodnikowskich: link

Autor: Artur Wichowski, 19.02.14, Skomentuj 0

Życzenia świąteczne i zaproszenie na wspólną wigili…

Autor: Artur Wichowski, 12.12.13, Skomentuj 0

Komisja Stopni Instruktorskich

Na naszej stronie powstała nowa zakładka - Komisja Stopni Instruktorskich w kategorii "Dla Instruktora".
Informujemy również, że najbliższa zbiórka KSI odbędzie się w dn. 08.01.2014 r. na Alpejskiej.

Autor: Artur Wichowski, 11.12.13, Skomentuj 0

1. Zjazd Hufca ZHP Warszawa Wawer

13 października odbył się zjazd założycielski Hufca Wawer. Na komendantkę hufca została wybrana phm. Katarzyna Świątek. Na jej wniosek wybrano sześcioosobową komendą w skład, której wchodzą:

phm. Justyna Kaźmierczak - zastępczyni ds. kształcenia
phm. Dawid Kanarkowski - skarbnik
pwd. Marcin Świderski - członek komendy ds. promocji i wizerunku
pwd. Agnieszka Floriańczyk - członek komendy ds. organizacyjnych
pwd. Paulina Janowska - namiestniczka zuchowa
pwd. Joanna Pawłowska - namiestniczka harcerska.

Została wybrana także Komisja Rewizyjna w składzie: pwd. Aleksandra Jabłońska - przewodnicząca, pwd. Krzysztof Kanarkowski, pwd. Krzysztof Panufnik oraz przyjęto program rozwoju na lata 2013-2015.

↑